Echipa LSMDB

Biroul de Conducere
Gabriel Toma



Biroul de Conducere
Gabriel Toma
tomagabriel93@gmail.com
Facebook Profile
Biroul de Conducere

Valentin Paciurea
Vice Presedinte


Biroul de Conducere
Valentin Paciurea
Vice Presedinte
valentinpaciurea@yahoo.com
Facebook Profile
Biroul de Conducere

Mihaela Raileanu


Biroul de Conducere
Biroul de Conducere

Andreea Mirea
Director de Proiecte


Biroul de Conducere
Andreea Mirea
Director de Proiecte
andreeamirea94@gmail.com
Facebook Profile
Biroul de Conducere

Ana Ralea


Biroul de Conducere
Biroul de Conducere

Roxana Mihai
Secretar Social


Biroul de Conducere
Roxana Mihai
Secretar Social
roxanagmihai9417@gmail.com
Facebook Profile
Biroul de Conducere

Andra Visoiu


Biroul de Conducere
Biroul de Conducere

Alexandra Caloian
Delegat EDSA


Biroul de Conducere
Alexandra Caloian
Delegat EDSA
caloian.alexandra@yahoo.com
Facebook Profile
Biroul de Conducere

Alexandra Dogaru


Biroul de Conducere
Biroul de Conducere

Cosmina Tanase
Human Resources Officer


Biroul de Conducere
Cosmina Tanase
Human Resources Officer
Biroul de Conducere

Omar Al Aloul


Biroul de Conducere
Omar Al Aloul
alaloul2003@gmail.com
Facebook Profile
Biroul de Conducere

Comisia de Cenzori
Diana Velicu


Comisia de Cenzori
Diana Velicu
diana.velicu92@gmail.com
Facebook Profile
Comisia de Cenzori

Anastasia Tudorache


Comisia de Cenzori
Anastasia Tudorache
anastasia.tudorache@gmail.com
Facebook Profile
Comisia de Cenzori

Camelia Solea


Comisia de Cenzori
Camelia Solea
camelia.solea@yahoo.com
Facebook Profile
Comisia de Cenzori

Comitetul Coordonatorilor
Comitetul Coordonatorilor
Comitetul Coordonatorilor

Denisa Mindrut
Coordonator Departament Sanatate Publica


Comitetul Coordonatorilor
Denisa Mindrut
Coordonator Departament Sanatate Publica
denisa.mindrut@yahoo.com
Facebook Profile
Comitetul Coordonatorilor

Comitetul Coordonatorilor
Comitetul Coordonatorilor

Alexandru Stanculescu
Coordonator Departament Stiintific


Comitetul Coordonatorilor
Alexandru Stanculescu
Coordonator Departament Stiintific
stanculescu.alex@gmail.com
Facebook Profile
Comitetul Coordonatorilor

Comitetul Coordonatorilor
Comitetul Coordonatorilor

Andreea Ene
Coordonator Cooperare Europeana si Internationala


Comitetul Coordonatorilor
Andreea Ene
Coordonator Cooperare Europeana si Internationala
andreea.ene95@gmail.com
Facebook Profile
Comitetul Coordonatorilor

Alin Cozmescu


Comitetul Coordonatorilor
Comitetul Coordonatorilor

Daniel Radu
Coordonator Tehnic si Logistic


Comitetul Coordonatorilor
Daniel Radu
Coordonator Tehnic si Logistic
radu_danielflorin@yahoo.com
Facebook Profile
Comitetul Coordonatorilor

Anca Cojocariu


Comitetul Coordonatorilor
Comitetul Coordonatorilor

Teodora Cioaca
Coordonator Publicatii si Colaborari Editoriale


Comitetul Coordonatorilor
Teodora Cioaca
Coordonator Publicatii si Colaborari Editoriale
teo10andreea@yahoo.com
Facebook Profile
Comitetul Coordonatorilor